Zajęcia z doradcą zawodowym 

W dniu 28 maja odbyły się zajęcia z panią Marią Jarosz-Sobańską, która jest doradcą zawodowym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarocinie. Zajęcia te skierowane były do naszych najstarszych wychowanek, które już niedługo opuszczą naszą placówkę. Pani Maria udzieliła cennych rad, jak odnaleźć swoje mocne strony, zbudować poczucie sprawczości i przygotować się do funkcjonowania w życiu zawodowym oraz społecznym. Bardzo dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

K.K. i K.M.