Wizyta w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt
w Radlinie
5 czerwca wychowanki naszej placówki po raz kolejny odwiedziły Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Celem wyjazdu była pomoc w utrzymaniu porządku na terenie schroniska oraz spędzenie czasu z jego podopiecznymi. Podczas wizyty dziewczęta zaangażowały się w działania na rzecz schroniska. W planach był również spacer z psami, jednak ze względu na gwałtowną ulewę wyprowadzanie czworonogów okazało się niemożliwe. Nie oznaczało to jednak końca atrakcji. Wychowanki miały niebywałą okazję poświęcić więcej czasu kotom przebywającym w schronisku. Wspólna zabawa, głaskanie i obserwowanie ich zachowań dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Mimo niesprzyjającej pogody wyjazd należy zaliczyć do bardzo udanych. Był to wartościowy czas, który pozwolił wesprzeć działalność schroniska, a jednocześnie rozwijać empatię, odpowiedzialność i wrażliwość na potrzeby zwierząt.
