Podsumowanie projektów

7 grudnia obyło się podsumowanie dwóch projektów realizowanych w WSZPT-W w Cerekwicy Nowej od kwietnia do grudnia 2023r. :
„Mali ludzie – wielkie czyny” i „Na tropach Białej i Czarnej Damy -II edycja” współfinansowanych ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Stowarzyszenia OD NOWA.
Uroczystość uświetnili Serdeczni Goście Pani Dorota Kinal – Dyrektorka Departamentu Edukacji i Nauki i Pani Agata Sądej – Stanek z DEN UMWW w Poznaniu. Byli również Kochani Seniorzy z Domu Seniora „Bronek” w Szelejewie z Panią Dyrektor Urszulą Stefaniak i właścicielem Domu Seniora Panem Krzysztofem Wichrowskim. W uroczystości uczestniczyli również Sponsorzy na co dzień wspierający działalność naszej placówki.
Były wspomnienia z realizacji projektów, nagrody, przedstawienie przygotowane przez Wolontariuszki z Ośrodka i kolędy zaśpiewane oraz chór Dziewcząt pod dyrekcją Pana Karola. Były także życzenia, podziękowania i worki 🎁🎁🎁🎁prezentów przywiezione przez 🤶Panią Dyrektor Dorotę Kinal oraz Darczyńców. A na koniec było wspólne kolędowanie.
Za poświęcony czas, dobro i życzliwość, za wszystko ❤️❤️❤️pięknie dziękujemy 🥰🥰🥰