Koniec czerwca w szkole

Koniec czerwca w szkole to czas podsumowań i dostrzegania tego, co udało się osiągnąć w ciągu całego roku. Cieszymy się nie tylko z sukcesów w nauce, ale także z małych i dużych kroków. To czas, by zauważyć rodzące się przyjaźnie, budujące się relacje, większą pewność siebie, ukończone terapie i wszystkie zmiany, które nie zawsze widać od razu, a mają ogromne znaczenie. W poniedziałek spotkałyśmy się, aby wspólnie cieszyć się z osiągniętych celów, spędzić razem miłe chwile i docenić wysiłek każdej z dziewcząt. To był dobry moment, żeby zatrzymać się na chwilę i zobaczyć, jak wiele wydarzyło się przez ostatnie miesiące