Galeria zdjęć sprzed 2006r.

W związku z prośbami byłych wychowanek o zamieszczenie zdjęć z wcześniejszych lat działalności placówki, przedstawiamy dostępne zdjęcia, jednocześnie prosimy o przesyłanie zdjęć na adres placówki bądź drogą elektroniczną na adres email: jacekkrawc@wp.pl

Wszystkie przesłane zdjęcia zamieszczone zostaną na stronie internetowej Ośrodka.

Rok ?
dzień dobry stare fotografie pochodzą z rocznika 1991-1992 niewiem czemu jest znak ? moja dobra koleżanka Aneta Ostaszewska grała świetnie w pinponga, A pani Grenda doszła o ile się nie myle w 1992 ..........................,mam żal że mało sie pisze o Panu Cichockim wbrew pozorom był to zajefajny człowiek ,może miał inną taktyke na nas ale My wyszłyśmy na ludzi i to sie liczy.
Pozdrawiam rocznik 1991-1993 Anetta Irzyńska
Rok 1993, zdjęcia nadesłane przez I. Horbanowicz
Rok 2001
Rok 2003/2004
Zdjęcia otrzymane od pana Waldemara Szymankiewicza - rok ?
Zdjęcia otrzymane od byłej wychowanki
"Przesyłam Panu zdjęcia z Komunii. Moze oczywiście Pan dodać to na stronę MOW, .......................... Można je dodać do zdjęć z rocznika 2003/04. Fajna inicjatywa z tymi fotkami, ciekawy pomysł, można dostrzec jak Cerekwica się zmienia, jak zmieniali się wychowawcy no i przede wszystkim wychowanki, naprawdę fajne! Mam nadzieję, że u was wszystko OK, pozdrawiam..................Zdjęcia otrzymane od pani G. Werbińskiej dotyczą dzałalności koła SKKT "Pędziwiatry" oraz gr. I na przestrzeni lat 1985 - 1989r.
Zdjęcia otrzymane od pani G. Werbińskiej - z różnych latZdjęcia otrzymane od pani K.Nawrockiej