"Szansa na sukces"
1.04.2009r.Pierwszego kwietnia 2009r. z okazji dnia żartów - prima aprilis w naszej szkole odbyła się impreza pod nazwą "Szansa na sukces", której organizatorami była Rada Samorządu Wychowanek: Ewelina M. ,Karolina R., Magdalena S. i Paulina K. wraz z opiekunką Samorządu p. Urszulą Kuczerawą.

Pierwsze miejsce za najlepiej wykonaną piosenkę pt: "Kawiarenki" zdobyły - Karolina P. i Paulina J.
Drugie miejsce za wykonanie piosenki pt: "Konik"wywalczyły - Nicoleta B. i Marta W.
Trzecie miejsce zdobyły Magdalena W., Magdalena S. i Agnieszka J.
Gościem honorowym w Szansie... był pan Jacek Krawczyk, który w duecie z Magdaleną S. wykonał piosenkę pt: " Gdzie się podziały tamte prywatki" nagrodą za wspaniały wystep były owacje na stojąco - podczas tego wystepu publicznośc tańczyła i śpiewała na widowni!
Oceny pod względem artystycznym i wokalnym dokonało Jury w składzie: pani Aleksandra Plucińska - "kierownik artystyczny", pani Aniela Świątek - "kierownik" pani Jolanta Wypijewska - "koordynator sceniczny", pani Marzena Stęplewska - "instruktor rytmiki", uczennica Martyna - "Doda" uczennica Marta - "przewodnicząca Jury"
Prima aprilis - polega na robieniu żartów, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim, którzy byli z nami fizycznie lub myślą.

Urszula Kuczerawa wraz z Radą Samorządu Wychowanek.Film - A (rozmiar - 18 MB)
Film - B (rozmiar - 16 MB)
Film - C (rozmiar - 18 MB)
Film - D (rozmiar - 31 MB)
Film - E (rozmiar - 30 MB)
Film - F (rozmiar - 10 MB)
Prognoza pogody IMiGW