Bal karnawałowy
10.02.2009r.W dniu 10 lutego w naszej placówce odbył się bal karnawałowy połączony z uroczystością Walentynek.
Z tej okazji zaproszeni zostali chłopcy z SOSW w Borzęciczkach. W trakcie uroczystości przedstawiona została Inscenizacja Balkonowa „Romeo i Julia”- współcześnie. Przeprowadzono konkursy w kategoriach: strój karnawałowy, taniec solo i w parze oraz rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą kartkę walentynkową. Jury składające się z wychowawców miało trudne zadanie, ponieważ stroje okazały się bardzo pomysłowe.
W tej kategorii wyróżnione zostały: Klaudia Karbowiak, Ania Sajdok, Ania Zaręba, Daria Kowal, Kasia Żurawska, Nicola Bąkowska, Agnieszka Szczepańska.
W kategorii taniec najlepszymi okazały się: Sandra Tafel, Daria Kowal, Karolina Szostek, Martyna Niedziela. Z kolei w tańcu w parach najładniej zaprezentowali się: Ania Sajdok – Justyna Fabińska, Anita Tyszkiewicz – Patrycja Wenzel, Karolina Szostek – Mateusz.
W konkurencji na najciekawszą kartkę walentynkową największy talent plastyczny ujawniły: Karolina Roszak, Karolina Prus, Marta Wiśniewska. Po emocjach związanych z konkursami wszyscy bawili się wyśmienicie. Nasi goście poczęstowani zostali wykonanymi przez nasze wychowanki pączkami oraz innymi słodyczami i napojami.
Zabawę uświetnił zaprzyjaźniony z wychowankami DJ Karol.
Organizatorzy: Teresa Grzesczak, Jolanta Wypijewska, Rafał Klinkosz, Waldemar Szymankiewicz

Jolanta Wypijewska

Prognoza pogody IMiGW