XVIII Przegląd Małych Form Teatralnych
16.04.2008r.


Długo przygotowywałyśmy się do tego występu. Każdą wolną chwilę spędzałyśmy na próbach, czasami zniechęcone i narzekające . Nasze opiekunki p. Ola i p. Paulina całym sercem mobilizowały nas do pracy. Opłaciło się. Przedstawienia które przygotowałyśmy noszą tytuł „Ryby Żaby i Raki’’ oraz „Rewolwery i Gitary’’. Tę ostatnią napisała p. B. Bogatko.
Wreszcie nadszedł upragniony dzień, kiedy mogliśmy się nimi pochwalić na XVIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Warszawie.
W środę 16.04.08r. wyruszyłyśmy na podbój stolicy. Dojechałyśmy o północy, a na drugi dzień rano dałyśmy pierwszy występ. Do konkursu zgłosiło się 9 zespołów teatralnych z Ośrodków Wychowawczych z całej Polski. Wypadłyśmy dobrze o czym świadczyły głośne oklaski i pozytywne komentarze. Następnego dnia była pantomina „Rewolwery i Gitary’’, publiczność szalała, gratulacją nie było końca. Czułyśmy się jak prawdziwe gwiazdy. Tego samego dnia dziewczyny z Warszawy umilały nam czas tańcami. Wieczorem wybraliśmy się do teatru na sztukę pt.”Pipi Pończoszunka”. Widziałyśmy na żywo znanych z telewizji aktorów, było super! W sobotę rano ogłoszono wyniki. Komisja przyznała nam wyróżnienie I stopnia(indywidualne i grupowe)oraz nagrody.

Santana

Film - Ryby, Żaby, Raki (46 MB)

Prognoza pogody IMiGW