MOW w Cerekwicy Nowej


17.11.2013
Bieg przełajowy o Puchar Dyrektora Ośrodka

W sobotnie popołudnie odbył się bieg z okazji Święta Odzyskania Niepodległości na dyst. 2000m. Jak co roku impreza sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży i wychowawców. Nagrodę główną dla zwycięskiej drużyny (grupy) tradycyjnie jest puchar przechodni ufundowany przez Dyrektora Ośrodka.

Klasyfikacja indywidualna biegu przełajowego o Puchar Dyrektora Ośrodka z okazji Święta Odzyskania Niepodległości na dystansie 2000m


W.Sz.


Miejsce Nr. Startowy Czas Imię i Nazwisko Grupa

1. 54 8:54 Wiktoria B. VI
2. 70 8:56 Patrycja P. VII
3. 1 9:32 Dominika K. I
4. 50 9:47 Karolina T. VI
5. 31 9:48 Bernadeta M. IV
6. 64 9:56 Paula T. VII
7. 28 10:08 Karolina B. IV
8. 25 10:26 Katarzyna K. II
9. 27 10:58 Sandra M. II
10. 36 11:24 Dagmara H. IV
11. 4 11:51 Magdalena J. I
12. 16 12:00 Aleksandra D. II
13. 69 12:15 Weronika R. VII
14. 61 12:16 Aleksandra B. VII
15. 63 12:46 Magdalena J. VII
16. 42 12:52 Paulina M. V
17. 41 12:54 Magdalena W. V
18. 55 13:26 Magdalena P. VI
19. 58 13:27 Oliwia M. VI
20. 39 13:29 Klaudia J. V
21. 2 13:30 Aleksandra N. I
22. 43 13:47,10 Monika K. V
23. 68 13:47,62 Natalia L. VII
24. 66 13:48 Klaudia M. VII
25. 24 14:09 Karolina P. II
26. 19 14:10 Justyna B. II
27. 35 14:41 Angelika S. IV
28. 30 14:43 Karolina K. IV
29. 29 14:48 Karolina D. IV
30. 20 15:02 Katarzyna B. II
31. 37 16:16 Joanna M. IV
32. 56 17:46 Anna M. VI
33. 33 18:05 Żaneta K. VI
34. 38 18:06 Justyna Z. IV
35. 5 18:27 Jagoda J. I
36. 48 18:29,02 Agnieszka T. V
37. 40 18:29,75 Jagoda Ś. V
38. 23 19:30 Marika A. II
39. 22 19:32 Żaneta G. II
40. 46 19:33 Kinga L.V
41. 57 19:40 Katarzyna B. VI
42. 9 19:41 Ewelina G. III
43. 21 20:16 Joanna C. II
44. 59 20:30,11 Emilia S. VI
45. 49 20:30,34 Klauda K. VI
46. 45 20:52 Kaja W. V
47. 14 20:53 Marlena W. III
48. 51 21:27 Monika C. VI
49. 26 21:29 Elwira W. II
50. 52 21:32 Roksana P. VI
51. 13 21:37 Karolina S. III
52. 11 21:40 Monika G. III
53. 65 21:43 Paulina S. VII
54. 62 21:45 Wiktoria S. VII
55. 67 21:47 Patrycja K. VII
56. 53 21:52 Natalia K. VI
57. 44 21:56 Barbara C. V
58. 47 21:58 Marta G. V
59. 10 22:34 Magdalena K. III
60. 12 22:36 Wiktoria L. III
61. 34 23:08 Angelika M. IV
62. 15 23:09 Róża D. III
63. 32 23:10 Aleksandra R. IV
64. 7 23:39 Emilia K. I
65. 60 24:19 Marta K. VII
66. 17 24:20:44 Jesica R. II
67. 18 24:20:97 Monika K. II


Klasyfikacja grupowa:

Miejsce Średni czas w minutach Grupa
1. 10:978 VII
2. 11:930 IV
3. 12:206 II
4. 12:400 VI
5. 14:986 V
6. 15:158 I
7. 21:01 III


Komisja sędziowska w składzie

Przebudowa
Przebudowa Placówki
Budynek B
Czytaj cało¶ć...



Przebudowa
Przebudowa Placówki
Budynek C
Czytaj cało¶ć...


Przebudowa
Przebudowa Placówki
Budynek C
Czytaj cało¶ć...


 pkp
Rozkład jazdy PKP