MOW w Cerekwicy Nowej

Mecz piłki nożnej - faceci po 40- stce.
13.01.2012

W piątek odbył sie kolejny mecz piłki nożnej w którym na wezwanie facetów po 40-stce stawiła się drużyna facetów trochę młodszych. Drużynę Facetów po 40-stce reprezentowali: J. Werbiński, W. Szymankiewicz, J. Bogatko, A. Skubida oraz J. Krawczyk W drużynie przeciwnej grali: P. Langner, H. Banachowicz, M. Plota, K. Biliński, J. Lipowicz, R. Majka. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków facetów przed 40-stką, już po kilku minutach było 3:0, po chwili słabości drużyna przeciwna otrząsnęła się i zdobywając kilka bramek zniwelowała przewagę. Dalsze minuty meczu uwidoczniły jednak braki w zgraniu, małą ilość treningów oraz słabą kondycję starszej drużyny i pierwsza połowa zakończył się 4 bramkową przewagą facetów przed 40-stką. W drugiej połowie w wyniku wcześniejszej kontuzji boisko opuścił czołowy napastnik Facetów przed 40-stką W. Szymankiewicz i mimo walecznej postawy pozostałych zawodników tej drużyny mecz zakończył się dużą porażką 29 : 20. Drużyna zwycięska Faceci przed 40-stką otrzymała pamiątkowy dyplom oraz piłkę, która pozostała na Sali gimnastycznej do ogólnego użytku.