MOW w Cerekwicy Nowej

"Turniej Tenisa Stołowego"
3.03.2011r.

W dniach 27.02-3.03 odbył się turniej tenisa stołowego o tytuł "Mistrzyni internetu".
W rozgrywkach wzięło udział 16 wychowanek, które były rozlosowane w dwóch grupach. Z każdej grupy trzy najlepsze zawodniczki awansowały do grupy finałowej, a pozostałe walczyły w II grupie walcz±c o miejsca VII-XVI. W drugiej grupie najlepsz± zawodniczk± była Beata L. zdobywaj±c VII miejsce, VIII-Sonia K., IX-Paulina T., X - Daria B.
W grupie finałowej najlepsz± zawodniczk± była Kasia S., która wygrała wszystkie mecze, II miejsce zdobyła Małgosia Z. a III Paulina D., IV-Monika U. W gupie finałowej był wyrównany poziom. Oprócz Kasi która wygrała wszystkie mecze, każda z zawodniczek mogła zdobyć następne miejsca. Należy zwrócić uwagę na kulturalne i sportowe zachowanie wychowanek podczas całego turnieju. Trzy najlepsze zawodniczki będ± reprezentować nasz± placówkę w Mistrzostwach Polski O¶rodków Wychowawczych dla dziewcz±t, które odbęd± sie w dniach 17.04-19.04.2011r. w Bytomiu - Radzionkowie.